Kolegiata pw. Bożego Ciała w Jarosławiu

Witaj na kolegiata.org ! powrót do strony głównej

 

Dziś jest 25-05-2017, świętujemy imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny. | Sprawdź także liturgię na dziś.

Świetlica Socjoterapeutyczna im. Anny Jenke

 • 23.06.2014 @ 13.40

  Mam Talent - dzieci młodzież z świetlicy w Sali Lustrzanej

  Mam Talent - dzieci młodzież z świetlicy w Sali Lustrzanej

  Na terenie Jarosławia odbywa się wiele imprez kulturalnych promujących młodzież, a jedną z nich był konkurs wokalny Mam Talent. Młodzież, a także dzieci z naszej świetlicy, zaśpiewała w Sali Lustrzanej- tam odbywał się konkurs - z bardzo pozytywnym skutkiem. więcej »

  ks. red.
 • 25.05.2014 @ 13.27

  Dzień Matki - 25 maja 2014 r.

  Dzień Matki - 25 maja 2014 r.

  Przed wizerunkiem Królowej Rodzin dzieci i młodzież świetlicowa mogła zaprezentować kilka refleksji, opatrzonych śpiewem, skierowanych ku Matce. więcej »

  Izabela Maciałek
 • 05.05.2014 @ 21.12

  Klucz do sławy - przegląd piosenki dziecięcej

  Klucz do sławy - przegląd piosenki dziecięcej

  W dniu 30.04.2014 r. wychowankowie świetlicy Socjoterapeutycznej Im. Anny Jenke w Jarosławiu mieli możliwość zaprezentowania swoich talentów wokalnych w konkursie piosenki dziecięcej pt."O złoty klucz do sławy", organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu. więcej »

  Izabela Maciałek
 • 02.04.2014 @ 11.40

  Ferie 2014 r.

  Ferie 2014 r.

  Z radością i uśmiechem wspominamy tegoroczne ferie zimowe obfitujące w wiele ciekawych zajęć prowadzonych w tym czasie w świetlicy. Konkursy, turnieje, zabawy, gry stolikowe, różnorakie zajęcia plastyczno-techniczne to tylko niektóre z atrakcji, z których korzystały wychowankowie w ciągu 2 tygodni. więcej »

  Dorota Kraśniak
 • 25.02.2014 @ 16.02

  Jubileuszowy Przegląd Kolęd i Pastorałek Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych

  Jubileuszowy Przegląd Kolęd i Pastorałek Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych

  Już po raz dziesiąty w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu odbył się Przegląd Kolęd i Pastorałek Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych. Do udziału w przesłuchaniach konkursowych zgłosili się liczni przedstawiciele placówek z całego województwa - dzieci, młodzież oraz ich opiekunowie. więcej »

  Dorota Kraśniak
 • 19.01.2014 @ 20.45

  Sprawozdanie z posiedzenia Stowarzyszenia Kulturalno - Wychowawczego im. Piotra Skargi

  Sprawozdanie z posiedzenia Stowarzyszenia Kulturalno - Wychowawczego im. Piotra Skargi

  Zgodnie z zaplanowanym programem, przyjęto następujący porządek obrad: 1. Otwarcie posiedzenia. 2. Podsumowanie działalności Stowarzyszenia w bieżącym roku. 3. Plan działalności Zarządu Stowarzyszenia Kulturalno - Wychowawczego w bieżącej kadencji. 4. Wybór nowego Zarządu Stowarzyszenia. 5. Przyjęcie nowych członków Stowarzyszenia. 6. Sprawy członkowskie, organizacyjne i współpraca z Burmistrzem miasta Jarosławia. 7. Informacja na temat działalności organizacyjnej i finansowej Zarządu. 8. Propozycje nowych projektów mających na celu rozwinięcie działalności świetlicy środowiskowej działającej przy parafii. 9. Zamknięcie posiedzenia. więcej »

  Izabela Maciałek
 • 19.01.2014 @ 20.34

  Udział w Podkarpackiej Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego TKKF

  Udział w Podkarpackiej Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego TKKF

  7 grudnia 2013 r. zakończyła się w Rzeszowie trwająca 8-miesięcy Podkarpacka Amatorska Liga Tenisa Stołowego TKKF. Na 10 drużyn startujących w tej imprezie 2-gie miejsce zajęła „Opoka” sekcja tenisa stołowego działająca w Świetlicy im. Anny Jenke przy jarosławskiej Kolegiacie. W ubiegłym sezonie wychowankowie tejże świetlicy wywalczyli I miejsce w tych rozgrywkach. więcej »

  Dorota Kraśniak
 • 19.01.2014 @ 20.25

  Mikołaj w świetlicy

  Mikołaj w świetlicy

  Od lat Mikołajki kojarzą się z wielką przyjemnością i tajemniczością. Co roku każde dziecko z niecierpliwością oczekuje dnia, w którym odwiedzi ich św. Mikołaj i przyniesie jakiś upominek. Warunek jest tylko jeden - trzeba być grzecznym! więcej »

  Dorota Kraśniak
 • 19.01.2014 @ 20.06

  Warsztaty Zdrowego Żywienia

  Warsztaty Zdrowego Żywienia

  W okresie jesiennym w Świetlicy odbywały się Warsztaty Zdrowego Żywienia. Miały one na celu promowanie zasad zdrowego odżywiania wśród dzieci. Warsztaty cieszyły się dużą popularnością wśród naszych wychowanków. Uczestnicy zapoznali się z zagadnieniami zdrowego trybu życia. Wspólnie dyskutowali na tematy ważne dla zdrowia i prawidłowego funkcjonowania organizmu. Rozwiązywali zagadki dotyczące zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia. W ramach Warsztatów udało się zorganizować "Dni Zdrowej Żywności". Wszyscy wychowankowie otrzymali z tej okazji owoce. więcej »

  Dorota Kraśniak
 • 10.01.2014 @ 20.49

  Turniej tenisa stołowego

  Turniej tenisa stołowego

  W dniach 10-12 września 2013 r. w Świetlicy odbył się Powakacyjny Turniej Tenisa Stołowego "O Puchar Proboszcza Kolegiaty". Uczestnicy byli podzieleni na 4 kategorie: dzieci ze szkoły podstawowej: Damian Piwowarski, Sebastian Kuźma, Piotr Pajda, Piotr Robaczyński, Jakub Ledwożyw, Piotr Szpyt; młodziez z gimnazjum: Patryk Wójtów, Karol Cwakliński, Artur Oczkowski, Karol Klisowski, Paweł Robaczyński, Karol Kalita, Aleksander Wiechęć, kategoria dziewczyn: Anna Brzyska, Martyna Gołąb, Kinga Oczkowska, Kamila Wójtów, Emilia Mielnicka oraz kategoria OPEN: Paweł Pańczak i Paweł Chyc. Sędzią Turnieju był Instruktor Sekcji Sportowej Pan Adam Foryś. Przy organizacji Turnieju pomagali wolontariusze: Justyna Czereba i Jakub Wojdyło, którzy pilnowali porządku podczas rozgrywek. Turniej odbył się w atmosferze zdrowej rywalizacji. Po dwóch dniach rozgrywek zostali wyłonieni zwycięzcy. więcej »

  Justyna Czereba
Wszystkich: 40
 1  2 3 4