Kolegiata pw. Bożego Ciała w Jarosławiu

Witaj na kolegiata.org ! powrót do strony głównej

 

Dziś jest 24-03-2019, świętujemy imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna. | Sprawdź także liturgię na dziś.

Mam Talent - dzieci młodzież z świetlicy w Sali Lustrzanej

23.06.2014 @ 13.40

Mam Talent - dzieci młodzież z świetlicy w Sali Lustrzanej

Mam Talent - dzieci młodzież z świetlicy w Sali Lustrzanej
Na terenie Jarosławia odbywa się wiele imprez kulturalnych promujących młodzież, a jedną z nich był konkurs wokalny Mam Talent. Młodzież, a także dzieci z naszej świetlicy, zaśpiewała w Sali Lustrzanej- tam odbywał się konkurs - z bardzo pozytywnym skutkiem.

Naszej przygody z muzyką ciąg dalszy. Tym razem nasze cudowne wokalistki zaprezentowały się podczas przeglądu muzycznego pt. "Mam Talent" organizowanego przez Stowarzyszenie Pomocna Dłoń w sali lustrzanej w Jarosławiu.

Poziom konkursu był wyjątkowo wysoki. Reprezentantki naszej świetlicy były najmłodszymi uczestniczkami wydarzenia, nie przeszkodziło im to jednak w zdobyciu upragnionej nagrody w postaci kwalifikacji do finałowej gali konkursu, która odbędzie się w lipcu w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu.
Naszą świetlicę reprezentowały Natalia Kohyt, Emilia Mielnicka i Wiktoria Dejnak , którą Jury wytypowało do kolejnego już finałowego etapu konkursu. Publiczność zgromadzona w sali była niesamowita, wspaniale kibicowała i wspierała uczestników. Czekamy więc z niecierpliwością do lipca i zabieramy się solidnie do pracy.


ks. red.

«« Wstecz