Kolegiata pw. Bożego Ciała w Jarosławiu

Witaj na kolegiata.org ! powrót do strony głównej

 

Dziś jest 24-03-2019, świętujemy imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna. | Sprawdź także liturgię na dziś.

Klucz do sławy - przegląd piosenki dziecięcej

05.05.2014 @ 21.12

Klucz do sławy - przegląd piosenki dziecięcej

Klucz do sławy - przegląd piosenki dziecięcej
W dniu 30.04.2014 r. wychowankowie świetlicy Socjoterapeutycznej Im. Anny Jenke w Jarosławiu mieli możliwość zaprezentowania swoich talentów wokalnych w konkursie piosenki dziecięcej pt."O złoty klucz do sławy", organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu.

Od samego początku konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci. Ostatecznie wybrane zostały dwie dziewczynki, które mogły reprezentować naszą świetlicę. Były to Emilia Mielnicka i Wiktoria Dejnak.


Po wybraniu odpowiedniego repertuaru zaczęły się pracochłonne przygotowania do występu. Bardzo wiele osób zaangażowało się w pomoc przy organizacji. Serce rośnie kiedy patrzę na te dzieci, które z wielkim samozaparciem przezwyciężają swoje słabości i podejmują wyzwania rzucane im przez los. Podobnego rodzaju przedsięwzięcia budują silną wież między dziećmi wychowawcami i rodzicami. Ludzie uczą się wzajemnego szacunku, odpowiedzialności i przezwyciężania wszelkiego rodzaju przeciwności.
Atmosfera towarzysząca temu wydarzeniu była niezwykła. Cała świetlica była zaangażowana i zainteresowana postępami w nauce tekstu i doborze repertuaru.
Konkurs nie był tylko celem samym w sobie, lecz cała droga przebyta od początku aż do końca była niesamowita i niezwykle budująca. Emocje towarzyszące temu wydarzeniu zostaną w naszych sercach. Dziękujemy Panu Bogu za te wszystkie doświadczenia i z optymizmem spoglądamy w przyszłość.


Izabela Maciałek
«« Wstecz