Kolegiata pw. Bożego Ciała w Jarosławiu

Witaj na kolegiata.org ! powrót do strony głównej

 

Dziś jest 24-03-2019, świętujemy imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna. | Sprawdź także liturgię na dziś.

Zakończenie roku w świetlicy

26.10.2012 @ 18.46

Zakończenie roku w świetlicy

Zakończenie roku w świetlicy
Koniec roku szkolnego to najprzyjemniejszy czas w odczuciu zarówno wszystkich dzieci jak i nauczycieli. Zanim jednak na dobre rozpoczął się wypoczynek wakacyjny 27.06.2012 r. o godzinie 1600 odbyło się uroczyste podsumowanie minionego roku szkolnego w pracy świetlicy.


Podczas imprezy  odbyły się  dwa spektakle słowno - muzyczne pt.”Znalazłem kwiaty, znajdzie się też królewna”  w wykonaniu dzieci z klasy 2b ze Szkoły Podstawowej nr 6 oraz drugi pt: „Wygrana” w wykonaniu grupy teatralnej „Wiercidryle” z MOK.Za przygotowanie występów odpowiedzialna była pani Danuta Młynarska-Kroczek. Młodzi aktorzy spisali się na medal radząc sobie wspaniale z wyzwaniem aktorskim. Wszyscy zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz słodkościami.

Po części artystycznej Ksiądz Proboszcz Marian Bocho serdecznie podziękował i wręczył wszystkim wolontariuszom, nauczycielom i wychowawcom drobne upominki za trud i wkład włożony w wychowanie młodzieży, która chętnie korzysta z zajęć oferowanych przez Świetlicę.

Przypominamy wszystkim chętnym, że Świetlica czynna jest w okresie wakacyjnym, od poniedziałku do piątku, od godz. 10 do 18.

.

«« Wstecz