Kolegiata pw. Bożego Ciała w Jarosławiu

Witaj na kolegiata.org ! powrót do strony głównej

 

Dziś jest 22-03-2019, świętujemy imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny. | Sprawdź także liturgię na dziś.

XXVIII Niedziela Zwykła - 14.10.2018 r.

14.10.2018 @ 05.42

XXVIII Niedziela Zwykła - 14.10.2018 r.

Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o godz. 17.00, a w ciągu tygodnia o godz. 17.30. Zapraszamy Parafian do licznego udziału. Prosimy o podjęcie prowadzenia różańca według grafiku.umieszczonego w „Cieniu Kolegiaty”.

 

 W środę Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 8.00. Nowenna do Królowej Rodzin o godz. 17.30, następnie Msza św. w intencji próśb i podziękowań.
 Zapraszamy na próby chóru parafialnego, kolejne spotkanie w czwartek o godz. 19.
 W sobotę podczas Mszy św. o godz. 18.00 zostanie przyjętych do grona ministrantów pięciu kandydatów. Otoczmy modlitwą tych młodych chłopców, wypraszając dla nich łaskę gorliwości w wypełnianiu tak zaszczytnej funkcji jaką jest służba przy ołtarzu.
 Także w sobotę pielgrzymka Dzieła Pomocy Powołaniom do Archikatedry, zapraszamy do udziału. Msza św. o godz. 10.00 w Archikatedrze pod przewodnictwem ks. abpa Adama Szala.
 Po Mszy św. można nabyć znicze, które otrzymaliśmy dzięki życzliwości pana Witolda Sobuś, prezesa firmy Bispol, jako cegiełkę na budowę kuchni przy świetlicy dla dzieci i młodzieży. Prosimy o pomoc w ich rozprowadzeniu wśród krewnych i znajomych.
 W przyszłą niedzielę Dzień Papieski w naszej parafii pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa”. Po Mszy św. zbiórka do puszek, na stypendia dla młodzieży. Wspierając datkiem Fundację budujemy żywy pomnik św. Jana Pawła II.
 W ubiegłym tygodniu do wieczności odeszli: Teresa Modras oraz Marek Pasemko, módlmy o ich zbawienie.
Na nadchodzący tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

M. D.
Wstecz