Kolegiata pw. Bożego Ciała w Jarosławiu

Witaj na kolegiata.org ! powrót do strony głównej

 

Dziś jest 22-03-2019, świętujemy imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny. | Sprawdź także liturgię na dziś.

XXVI Niedziela Zwykła - 30. 09. 2018

30.09.2018 @ 00.22

XXVI Niedziela Zwykła - 30. 09. 2018

Dzisiaj składka na studio radiowe „Ave Maria”. Od jutra nabożeństwa różańcowe o godz. 17.30. Zapraszamy Parafian do licznego udziału, aby modlitwą różańcową – jak mówiła Anna Jenke Sługa Boża – opasać Kościół, Ojczyznę i nasze rodziny.
 
Prosimy o podjęcie prowadzenia różańca następujące grupy parafialne: poniedziałek - Róża Matki Bożej Saletyńskiej; wtorek – Akcja Katolicka; środa - Szkoły Średnie – Ekonomik i Plastyk; czwartek - Róża Królowej Różańca świętego; piątek – Róża Matki Bożej Fatimskiej; sobota - Róża św. Rafała; niedziela – Zelatorzy Róż. Z racji odmówionego różańca – 5 tajemnic można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
·W środę Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św.  o godz. 8.00. Nowenna do Królowej Rodzin o godz. 17.30, następnie Msza św. w intencji próśb i podziękowań.
·Zapraszamy na próby chóru, kolejna w czwartek o godzinie 19 w salce parafialnej.
·W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota. W piątek spowiedź od godz. 17.00, w sobotę nabożeństwo fatimskie połączone
z różańcowym.
·W sobotę odbędą się warsztaty wsparcia psychologicznego w godz. 9 -15.00. Zachęcamy osoby zainteresowane do skorzystania z tej formy pomocy.
·W niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci przygotowują się do przyjęcia I Komunii św. otrzymają różańce. Po Mszy św. spotkanie dla rodziców. Nabożeństwo różańcowe połączone ze zmianą tajemnic.
·W niedzielę 14 października w Katedrze Przemyskiej dzień wspólnoty młodzieży. Zapraszamy do udziału młodzież z naszej parafii, chętnych prosimy o zgłaszanie się do ks. Michała, zapisy trwają do środy, koszt 10 zł.
·W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: Jacek Cybruch, Franciszek Pieniążek, Stanisław Rzeszutek, módlmy o ich zbawienie.

     Na nadchodzący tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo. 


ks.red
Wstecz