Kolegiata pw. Bożego Ciała w Jarosławiu

Witaj na kolegiata.org ! powrót do strony głównej

 

Dziś jest 20-02-2019, świętujemy imieniny: Anety, Lehca, Leona. | Sprawdź także liturgię na dziś.

XXIII Niedziela Zwykła - 09.09.2018 r.

08.09.2018 @ 22.08

XXIII Niedziela Zwykła - 09.09.2018 r.

W środę Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 8.00. Nowenna do Królowej Rodzin o godz. 18.00, następnie Msza św. w intencji próśb i podziękowań. Również w środę o godz. 16.00 spotkanie scholi, prosimy dziewczynki z klas IV i starsze o włączenie się do tej wspólnoty, aby swoim śpiewem ubogać liturgię.

 

 W piątek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Ks. Proboszcz zaprasza na spotkanie modlitewne Wspólnotę Ludzi Zboisk a ks. Michał młodzież, rozpoczęcie spotkania Mszą św. wieczorną, następnie kontynuacja w sali parafialnej.

 W ostatnią sobotę września odbędzie się pod hasłem: Gdzie Ty jesteś, Maryjo, zstępuje Duch Święty; gdzie Ty jesteś, niebo staje się… pielgrzymka Róż Różańcowych do Kalwarii Pacławskiej. Główną intencją będzie dziękczynienie za 100-lecie odzyskania niepodległości Polski, nasza parafia dołącza z dziękczynieniem za obecność Złotej Róży oraz prośbą o ustanowienie naszej kolegiaty sanktuarium maryjnym. Wyjazd o godz. 8.00, koszt 15 zł. za autobus. Zapisywać można się w zakrystii i kancelarii parafialnej.
 
 We środę 12.09. od godz. 14.00 w przychodni „Profimed”, ul. Poniatowskiego 53 odbędą się badania USG Dopler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek stawów, piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne, cena jednego badania to 55 zł. Więcej informacji na plakacie oraz w przychodni.
 
Na nadchodzący tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

M. D.
Wstecz