Kolegiata pw. Bożego Ciała w Jarosławiu

Witaj na kolegiata.org ! powrót do strony głównej

 

Dziś jest 13-12-2018, świętujemy imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji. | Sprawdź także liturgię na dziś.

32 niedziela zwykła 12.11.2017

11.11.2017 @ 22.33

32 niedziela zwykła 12.11.2017

Dzisiaj o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe za zmarłych polecanych w wypominkach, w ciągu tygodnia z wyjątkiem środy o godz. 17.30. W ich intencji we wtorek wieczorem będzie odprawiona Msza św. Karteczki wypominkowe znajdują się na ołtarzach.
 
·We wtorek o godz. 16.00 spotkanie dla klas III gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania. Jest to jednocześnie ostatnia szansa zaliczenia materiału z katechizmu dla bierzmowanych. Po Mszy wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.
·Od wtorku można składać makulaturę na 17 studnię w Afryce.
·We środę całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 18.00 nowenna i Msza św. z udziałem Zespołu Szkół Technicznych. Po Mszy św. adoracja do Apelu.
·We czwartek o godz. 17.00 spotkanie kandydatów na ministrantów,zapraszamy chłopców z klas IV i starszych do służby Bożej.Po Mszy św. wieczornej spotkanie ministrantów i lektorów.
·W piątek po Mszy św. ok. 18.30 zapraszamy na wieczór uwielbienia w duchu Taize. Zapraszamy wszystkich na czas wspólnej modlitwy, zwłaszcza młodych z parafialnej grupy młodzieżowej K.M.K i młodzież przygotowującą się do bierzmowania z klasy 7 i II Gim, będzie to dla nich obowiązkowe spotkanie formacyjne.
·W sobotę w Opactwie o godz. 16.30 spotkanie z prof. Piotrem Jaroszyńskim, temat spotkania: „Polska – nasze szanse i zagrożenia”.
·W sobotę organizowany jest wyjazd na mecz siatkówki do Rzeszowa pomiędzy Resovią a Czarnymi Radom. Mecz jest o godz. 14.45. Wyjazd o 12.00 z parkingu przy kościele. Koszt (bilet oraz autobus) to 40 zł. Zapisy do środy w zakrystii lub u ks. Krystiana.
·„Bóg zapłać” niezawodnym Parafianom, którzy w ostatnich dniach podjęli się trudu pracy porządkowania parku przy kolegiacie jako przygotowanie do powstania „Ogrodu Różańcowego”.

      ·Niech Pan nam błogosławi na codzienne świadectwo chrześcijańskiego życia.  


x.K
Wstecz